0 530 526 92 02
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Boşanma Davası İstanbul

06 Ocak 2020
224 kez görüntülendi
Boşanma Davası İstanbul

Boşanma davalarında avukat unsuru önemli bir yer teşkil etmektedir. İyi bir avukat her daim sizi yormadan, bu süreçte yıpranmanıza fırsat vermeden olayları çözme konusunda başarılıdır. Boşanma davası ayrı bir özen ve çalışma gerektiren bir dava çeşidi olmakla birlikte, tarafları da en çok zorlayan davaların başında gelmektedir aslında. Fakat bahsettiğimiz üzere iyi bir avukat ile çalıştığınız takdirde boşanma davası nafaka işlemlerinde, velayet işlemlerine kadar bu süreç hızlıca çözülmektedir. Avukat Yasemin Mersin bu alanda geniş tecrübeleri ve bilgisi ile siz değerli müvekkillerinin davalarında başarı sağlamak için canla başla çalışıyor.

Boşanma Davaları Yorucu Bir Süreç mi?

Pek çok insan boşanma davasının yorucu bir süreç olması düşüncesi ile çoktan sona ermiş evliliklerini sürdürmeye çalışıyor. Hal böyle olunca mutsuzlukların yanı sıra, aile içi daha da büyük huzursuzluklar ve bunların çocukların psikolojisine olumsuz etkisi gibi unsurlar ortaya çıkabiliyor. Bu süreçten en az hasar ile geçebilmenin en iyi yolu da işinde profesyonel bir avukat ile çalışmaktan geçiyor. Avukat Yasemin Mersin, geçmiş çalışmaları ile buna en iyi örnek teşkil eden bir isim. Boşanma davası nafaka konusunda da gelişmiş tecrübeleri ile davaların sizin lehinize sonuçlanması içi üstün bir çaba gösteriyor. Bu sebeple de boşanma davası İstanbul ili için en fazla tercih edilen nitelikli avukatlar arasında üst sıralarda yer alıyor.

Velayet Davasının Lehime Sonuçlanmasını İstiyorum!

Pek çok müvekkilden duyulan sözler bunlar. İyi yönetilmeyen velayet davaları, büyük sıkıntıların başında geliyor aslında. İyi yönetilemeyen velayet davalarında hem çocuk hem anne hem de baba oldukça olumsuz etkileniyor. Hem psikolojik olarak hem de maddi olarak bir sıkıntının altına giriyorlar. Oysa ki boşanma davası velayet konusu, ekstra özen gösterilmesi gereken dava çeşitlerinden bir tanesi. İyi bir avukat müvekkilini en iyi şekilde dinleyen ve buna göre bir yol haritası belirleyebilen hem anneyi hem babayı hem de çocuğu üzmeden işleri çözüm yoluna kavuşturabilen avukattır. Avukat Yasemin Mersin sizin için tam da bunları yapıyor. Sizleri canla başla dinleyerek çözüm haritanızı en iyi şekilde çıkarıp davanızın kolaylıkla çözüme kavuşması için uğraş gösteriyor.

Mal Paylaşımı Süreci

Evlilik birliğinin sona erdiğine karar verildikten sonra mal paylaşım süreci başlamış bulunur. Mal paylaşımı süreci iyi ve deneyimli bir avukatın ellerine bırakılması gereken bir meseledir. Avukat Yasemin Mersin boşanma davalarındaki tecrübeleri ve avukatlık alanında gösterdiği başarılar ile bu alanda seçilmiş isimlerdendir. Boşanma davası mal paylaşımı çalışmalarını sizler için en iyi şekilde yönetmenin yanı sıra, hakikatli çalışmalar yürütmektedir. Taraflar yani eşler boşanma sürecindeki haklarını iyi biliyor ve tanıyorlarsa mal paylaşım süreci oldukça hızlı ilerlemektedir fakat günümüzde çoğu kişi bütün bunlar ile ilgili, hakları ile ilgili detaylı bilgiye sahip değil. Avukat Yasemin Mersin sizi bu alanda kapsamlı bir şekilde bilgilendiriyor.

Anlaşmalı Boşanma Nedir?

Anlaşmalı boşanma tarafları en az hasara uğratan dava çeşitlerinden biridir. Eşler evlilik birliğinin yürümeyeceğine karar verirler ve noktalamak üzere karar alırlar.

Çekişmeli Boşanma Nedir?

Boşanma davalarının genelde zor bir süreç ile işleyen çeşididir. Genelde tek taraflı boşanmak isteyenlerin açtığı dava çeşidine verilen addır. İyi bir avukat ile çekişmeli boşanma süreci bile kolaylıkla aşılabilmektedir. Avukat Yasemin Mersin bu tür davalarda başarısını kanıtlamış bir isimdir.

Haklarınızı Bilin!

Boşanma sürecinde her türlü hakkınızı bilmek önemli bir unsur. Bu konuda sizi aydınlatacak kişi ise elbette ki avukatınız. Avukatınızın desteği bu zorlu süreçte, size büyük katkı sağlayacaktır

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now ButtonRandevu Al