0 530 526 92 02
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Hakkımda

Anasayfa » Hakkımda

SİZİN İÇİN ÇALIŞIYORUZ

Boşanma davaları üzerine uzmanlaşan ekibimiz ile birlikte problemlerin kısa süre içerisinde çözüme ulaştırılmasına yardımcı oluyoruz. Çekişmeli ya da anlaşmalı boşanma davaları söz konusu olduğunda, uzman, alanında deneyimli ve donanımlı ekibimiz mahkemenin tüm aşamalarında yardımcı olur. Atatürk İlke ve İnkılaplarına bağlı olarak, modern çağına getirilerine uygun bir şekilde en iyi hizmeti vermeye özen gösteriyoruz. Büromuz içerisinde bilgi sahibi olmak isteyenler adına danışmanlık hizmetlerimizde mevcuttur. Özel ve genel sebepler ile boşanma süreçlerinde en iyi şekilde destek olmaya özen gösteriyoruz. Anlaşmalı boşanma, çekişmeli boşanma davalarında kısa sürede sonuç odaklı çalışıyoruz. Mersin Hukuk Bürosu olarak müvekkillerimize her aşamda destek olmaktayız. Sorunsuz dava süreçlerimiz ile haklarınızı sonuna kadar savunuo gerekli süreçleri yönetmede profesyonel bir yaklaşım gösteriyoruz.

HİZMETLERİMİZ

Avukatımız Yasemin Mersin başta olmak üzere tüm ekibimiz, boşanma davaları ve tüm hukuki süreçlerde yardımcı olmaktadır. Türk Medeni Kanunu ve yasalar konusunda bilgi sahibi olan çalışanlarımız, detaylı bir şekilde bilgilendirme sağlar. Dava süreçlerinde büyük bir titizlik ile çalışan ekibimiz, mağdur olmadan müvekkillerimizin başarılı olmasını hedefler. Yalnızca boşanma davaları değil, tüm hukuki süreçlerde müvekkillerimizin detaylı bir şekilde bilgilenmelerine ve gerekli aşamalar konusunda fikir edinmelerine özen gösterilir.

Çalışanlarımız alanında deneyimli ve uzman olduklarından dolayı dava aşamalarında en doğru yönlendirmeleri sağlar. Bu sayede mağdur olan tarafın hakları en iyi şekilde korunur. Danışmanlık hizmetlerimiz sırasında tüm görüşülen müşterilerin, hukuki süreçler konusunda fikir edinmelerine özen gösterilir.

VİZYONUMUZ VE MİSYONUMUZ

Misyonumuz, yakın gelecekte ve günümüzde tüm müvekkillerimize her zaman en doğru hizmeti vermek ve dava süreçleri konusunda bilgi sahibi olmalarına yardımcı olmaktır. Gelecekte ise vizyon edindiğimiz temel unsurlardan bir tanesi, doğruluktur. Her zaman doğru, dürüst ve çalışan ekip arkadaşlarımız ile birlikte hukuk büromuzu en iyi yere taşımaya özen gösteriyoruz. Bu yolda ise tek amacımız, daha çok vatandaşı boşanma davaları ve genel hukuk süreçleri konusunda aydınlatmaz.

Devletin belirlediği kurallar ve yasalar çerçevesinde, mağdur etmeden, doğru ve tarafsız bir şekilde avukatlık hizmeti vermeye özen gösteriyoruz. Vekalet, veraset ilanı gibi konularda da tüm ekip arkadaşlarımız en hızlı şekilde yardımcı olur. Ekibimiz her zaman gün biraz daha büyümek ile birlikte, en iyi hizmeti vermek adına gelişimini sürdürür. Dönemin getirdiği yenilikler ve yasa değişikliklerine uygun olarak müvekkillere detaylı bilgilendirme sağlanır.

Call Now ButtonRandevu Al